Kurumsal

Hakkımızda

İnvite Turizm ve Gayrimenkul Hizmetleri Ltd. Şti. turizmdeki tecrubesiyle inşşat sektörünü birleştirmek amacıyla 2015 yılında faaliyet alanına inşaat sektörünüde katmıştır.

Invite inşaat kalite politikası olarak müşterilerine her zaman güvenli kaliteli ve huzur dolu bir ortam sağlamayı kendine amaç edinmiştir. Müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde anlamak ve karşılamak ana hedeflerindendir. Bunun için kaliteli ürünle kaliteli hizmeti buluşturmuştur. Başladığı projeleri zamanında ve üst seviyede, kaliteden taviz verneden bitirmektedir.

Yönetim kadromuz genç dinamik, çağdaş,yeniliklere açık ve özgün düşünce yapısına sahiptir. Bu sayede en uygun en ekonomik ve en hızlı çözümleri müşterilerine sunmak ilkesi olmuştur.

Güvenilen, aranan, iş birliteliği yapılmak istenen bir firma olmuştur ve sürekli kendini geliştirmektedir. Çevreye saygılı, yeşilden ödün vermeyen, odağını insan sayan  örnek bir kuruluştur..

Kendisini sürekli geliştirerek ekonomiye katkıda bulunmak ve ülkemize faydalı olmak taviz veremeyeceği ilkeler arasındadır.