ÖZTÜRK APT.NO:11 TERS DUBLEKS
Satış Fiyatı: 315.000 TL Projemizin giriş katında bulunan dairemiz 4+1 ve 185 m2 dir. Dairemizde ; 3 lü ankastre set, portmanto, pvc melamin kapılar, görüntülü ve sesli zil sistemi, mdf membren mutfak dolabı, çimstone tezgah taşı, salon ve koridorda led tavan, duşakabin, 1o kişilik asansör, bina önünde araç park alanı ve güvenlik kamerası bulunmaktadır.

Projemizde kullanılan malzemler; fayans ve yer karolarında 1. sınıf çanakkale seramik, evye ve bataryalar 5 yıl garantili burak, banyo ve wc zemınlerınde alt kata su sızıntısını onleyıcı ızalasyon, derzlerınde su sızıntısını önleyici flex derz, kuru zemınlerde 31. sınıf ofis tipi parke, daire içi kapılarda kale kilit, kapı başı 3 menteşe, pencerelerınde adopen ve dış cephesinde komple caparol (filli boya) malzemeler tercih edilmiştir.

Binamız 2 kat bodrum üzerine inşaa edilmiştir, bu nedenle ters dubleksin alt katı zemine deymemektedir, rutubet, nem ve su problemi bulunmamaktadır. Kot farkı nedeniyle alt katın 3 tarafı açık ve pencerelidir. 

Dairelerimizin tamamı iskanı alınmış anahtar teslimidir.